🎁🚚 Aktuális akciók >> 

Lalique Encre Noire A L´Extreme Eau de Parfum férfiaknak 100 ml

Nincs készleten   |  (ID: 66746)
Nem találta meg, amit keresett? Tekintsen meg hasonló illatokat! ÉRDEKELNEK A JAVASLATOK

Termékleírás

A Lalique Encre Noire A L'Extreme eau de parfum egy elegáns férfi illat, melyet fás tónusok jellemeznek. Az érzéki meleg illatkeverék kiváló választás a nyirkos őszi és téli hónapokra. A titkok álarcát kínálja, és mágnesként vonzza az elbűvölő hölgyek figyelmét. Tudat alatt fel akarják fedni a titkát, ez pedig már félsiker. A többi már Önön múlik. Az Encre Noire A L'Extreme ezenkívül szikrázó önbizalmat is ad, aminek egy női lélek sem tud ellenállni.

Az illat, melyet domináns ciprusaromák nyitnak meg

A Lalique Encre Noire A L'Extreme eau de parfum nyitányában jellegzetes ciprusillat érezhető bergamottal és különleges elemi gyantával. Mindez erdei fenyő és citrusfélék illathatását kelti. A középső rétegben kesernyés nősziromgyökér uralkodik, illetve jávai és haiti vetiver. Ehhez csatlakozik az édeskés tömjén, a Boswellia sacra fából nyert illatos gyanta, majd az alaprétegben benzoe gyanta édes vaníliás aromája keveredik orientális szantálfával és egzotikus pacsulival, valamint egyéb fás-földies tónusokkal.

Nathalie Lorson parfümőr jól sikerült munkája

Az Encre Noire A L'Extreme eau de parfum (2015) a sikeres Encre Noire (2006) férfi illatra épült, melyet később az Encre Noire Pour Elle (2009) követett. A illatvonal 2013-ban az Encre Noire Sport kiadással bővült. Az Encre Noire parfümös üvegét René Lalique tervező és művészi alkotásai ihlették.

Fedezze fel

Loading…

Egyéb információk

Gyártó / Forgalmazó az EU-ban

Lalique Beauty SA
Grubenstrasse 18, 8045 Zürich, Switzerland
www.lalique-beauty.com

Biztonsági információk
  • Gyúlékony.
  • Védje a hőtől, forró felületektől, szikrától, nyílt lángtól, és egyéb gyújtóforrásoktól.
  • Dohányozni tilos.
  • Védje a napfénytől.
  • Csak külső használatra.
  • Szembe ne kerüljön.
  • Gyermekektől távol tartandó.
Értékelés 5.0

(Értékelések száma:6)

  • 100 % ajánlja
  • 6x recenzí uživatelů

Vélemények 6x


Vásárlói vélemény - Arukereso.hu

Ilyen illatokat szeretem! Nagyon űtős és tartós illat. Négy öt fújás egész nap JÓL érződik.

Lőkös I.
Látogatói vélemény – Parfimo.hu

Igen

  • Brutál tartós illat,az én bőrömön 12+óra. Szinte lemoshatatlan.Leszáradáskor jön elő a citrusos illatvilága ennek a parfümnek. Szerintem nem egy tinédzser illat,inkább érett,férfias,elegáns. Gyönyörű maga az üveg is és a fa kupak valami eszméletlen,abszolút Niche minőséget képvisel.
  • Nincs
Attila
Vásárlói vélemény - Parfimo.hu

Érdemes kipróbalni..sokáig elég a 100ml

  • Max.2-3 fújást szabad.igy is egésznap más érzi rajtam és 2-3méterről..egyedi jo illata van
  • Sokáig megmarad az illata.
L.a.
Vásárlói vélemény - Parfimo.hu

Brutális jó ilat

  • Egyedi illat az elsö 1,5 óra semmi aztán brutális illat bobáváválik vagyis ekkor engedi ki magából és va
  • Lami szinte fel roban és egész nap érzem az oroba és aztán 3 nap után a ruhában is még érezni.
Vásárlói vélemény - Arukereso.hu

Tökéletesen elégedett vagyok . Direkt ilyen fás illatot kerestem.

  • Perfect !
Vásárlói vélemény - Arukereso.hu

Szuper


Visszajelzés hozzáadása és segítsen másoknak a választásban.

Termékalternatívák


Önnek válogattuk


Szállítás:
Fizetés:
Tanúsítványok:
Made with by PragueBest
Hozzáadva a kívánságlistához:
>

+ Kívánságlista létrehozva