A NIP+FAB Hydrate Hyaluronic Fix Extreme⁴ Cleansing Cream ideális választás a mindennapi arctisztításhoz és sminkeltávolításhoz anélkül, hogy a bőr veszítene a hidratáltságából. A lágy, illatmentes krém minden bőrtípusra megfelelő, különösen az érzékenyre, mivel olyan módon tisztítja a bőrt, hogy az hidratált és nyugodt is marad egyben.
Vigye fel száraz arcbőrre és körkörös mozdulatokkal masszírozza be. Alaposan öbítse le. Használja reggelente és esténként.
Aqua/Water/Eau, Ethylhexyl Palmitate, Cetearyl Alcohol, Stearic Acid, Glycerin, Phenoxyethanol, Benzyl Alcohol, Xanthan Gum, Sodium Hydroxide, Disodium EDTA, Ethylhexylglycerin, Dehydroacetic Acid, Sodium Hyaluronate, Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Tremella Fuciformis Sporocarp Extract, Propanediol, Hydrogenated Castor Oil, Polyglutamic Acid.
A termékösszetételért vállalt felelősség a gyártót terheli. Az adott összetétel a csomagoláson található.
Global Delivery s.r.o.
Thákurova 3/676, 160 00 Praha, Czech Republic
www.globaldelivery.cz